ZAPISY NA ROK 2024/2025

Drogi Rodzicu,
Właśnie jesteś przed kolejnym ważnym wyborem, który znacząco wpłynie na dalszy rozwój Twojego dziecka. My z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby wszyscy nasi podopieczni czuli się u nas bezpiecznie i jak najciekawiej spędzali czas.
Dzięki małym grupom możemy także rozwijać potencjał dziecka dostosowując intensywność oddziaływań do jego indywidualnych możliwości. Poznajemy wspólnie świat w przyjaznej, ciepłej i domowej atmosferze. A my każdego dnia będziemy motywować, akceptować i rozwijać.
Wiemy, że podjęcie decyzji nie jest łatwe, ale cieszymy się, bo jeżeli właśnie to czytasz spodobało Ci się nasze przedszkole.

Też jesteśmy rodzicami i wiemy, że martwisz się czy Twój skarb odnajdzie się w nowej społeczności. Może to pierwsze Wasze rozstanie i jesteście tym bardzo przejęci. Rozumiemy Wasze obawy jesteśmy przygotowani aby proces adaptacyjny dostosowany był indywidualnie, bo każdy jest inny i chcemy poznać jego usposobienie. Wspólnie
rozpoczniemy nowy etap w życiu dziecka.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest :
1. Złożenie Karty Zgłoszenia Dziecka, która przyjmowana jest według kolejności zgłoszeń.
2. O przyjęciu dziecka do Placówki zawiadamia Rodziców Dyrektor Przedszkola w możliwie
najkrótszym terminie.
3. Wpłacenie opłaty wpisowej i podpisanie umowy.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki. Podczas osobistej wizyty będą mogli Państwo zobaczyć czym wyróżniamy się na tle innych przedszkoli, a także porozmawiać z wychowawcami na temat naszej koncepcji pracy i oferty. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Dyrektorem Przedszkola:
tel. 668 463 443
4. Nasza placówka w ramach wolnych miejsc przyjmuje dzieci w ciągu całego roku.

Pozwól Twojemu dziecku rozwijać się i bawić w ,,słonecznym” miejscu.

Zapraszamy!

Karta zgłoszenia dziecka (pobierz plik)