Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

Statut przedszkola niepublicznego “Słoneczko”
(pobierz plik)

Karta zgłoszenia dziecka
(pobierz plik)

Ankieta
(pobierz plik)

Informacja dla rodziców na temat przetwarzania danych osobowych
(pobierz plik)
Zobacz online

ZAPISY NA ROK 2018/2019

Drogi Rodzicu,
Właśnie jesteś przed kolejnym ważnym wyborem, który znacząco wpłynie na dalszy rozwój Twojego dziecka. My z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby wszyscy nasi podopieczni czuli się u nas bezpiecznie i jak najciekawiej spędzali czas.
Dzięki małym grupom możemy także rozwijać potencjał dziecka dostosowując intensywność oddziaływań do jego indywidualnych możliwości. Poznajemy wspólnie świat w przyjaznej, ciepłej i domowej atmosferze. A my każdego dnia będziemy motywować, akceptować i rozwijać.
Wiemy, że podjęcie decyzji nie jest łatwe, ale cieszymy się, bo jeżeli właśnie to czytasz spodobało Ci się nasze przedszkole.

Też jesteśmy rodzicami i wiemy, że martwisz się czy Twój skarb odnajdzie się w nowej społeczności. Może to pierwsze Wasze rozstanie i jesteście tym bardzo przejęci. Rozumiemy Wasze obawy jesteśmy przygotowani aby proces adaptacyjny dostosowany był indywidualnie, bo każdy jest inny i chcemy poznać jego usposobienie. Wspólnie
rozpoczniemy nowy etap w życiu dziecka.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest :
1. Złożenie Karty Zgłoszenia Dziecka , która przyjmowana jest według kolejności zgłoszeń.
2. O przyjęciu dziecka do Placówki zawiadamia Rodziców Dyrektor Przedszkola w możliwie
najkrótszym terminie.
3. Wpłacenie opłaty wpisowej i podpisanie umowy.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki. Podczas osobistej wizyty będą mogli Państwo zobaczyć czym wyróżniamy się na tle innych przedszkoli, a także porozmawiać z wychowawcami na temat naszej koncepcji pracy i oferty. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Dyrektorem Przedszkola:
tel. 668 463 443

Pozwól Twojemu dziecku rozwijać się i bawić w ,,słonecznym” miejscu.

Zapraszamy!

Karta zgłoszenia dziecka
(pobierz plik)

Zadbaj o zdrową przyszłość swojej pociechy