Prywatne przedszkole Trzcianka

Niepubliczne przedszkole Słoneczko to placówka z doświadczeniem i pokaźną grupą wspaniałych wychowanków. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku i od początku przyświecała nam idea pomocy rodzicom w przygotowaniu młodego człowieka do szkoły, a w późniejszym czasie do życia w społeczeństwie.

Wiemy, że pierwsze lata życia dziecka to etap odkrywania i oswajania otaczającego świata. To również czas poznawania siebie. Otwierając przedszkole, tworzyliśmy miejsce szczególne, bezpieczne, a jednocześnie pozwalające uczyć się życia. Włożyliśmy ogrom pracy w przygotowanie budynku. Nasze pokoje są dostosowane do potrzeb małego człowieka, estetyczne i bezpieczne. Nasz obiekt jest także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wysoko wyszkolona kadra czuwa nad prawidłowym zachowaniem i nauką dzieci. Stajemy na wysokości zadania, jakich wymaga od nas zarówno plan dydaktyczny, potrzeby milusińskich, jak i ich rodziców. Uczymy koleżeństwa, tolerancji, wrażliwości, zasad higieny i współpracy.

Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom, uczymy także języka angielskiego w sposób przyjazny i intuicyjny. Dzięki temu dzieci przyswajają język naturalnie, jakby wychowywały się za granicą. Każdej nauce towarzyszy zabawa i odprężenie, co widać w efektach pamięciowych.

Szczególną uwagę przykładamy do wyżywienia dzieci. Współpracujemy z profesjonalną firmą cateringową, która posiada doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych. Kładziemy ogromny nacisk na zdrowe, świeże i ciekawe posiłki, uwzględniające diety eliminacyjne.

 

Dzieci są naszą przyszłością, dlatego dokładamy starań do ich wychowania.