angielski-dzieci-trzcianka

Prywatne przedszkole Trzcianka

Niepubliczne przedszkole Słoneczko, to placówka z doświadczeniem i pokaźną grupą wspaniałych wychowanków. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku i od początku przyświecała nam idea pomocy rodzicom w przygotowaniu młodego człowieka do szkoły a w późniejszym czasie do życia w społeczeństwie.
Wiemy że pierwsze lata życia dziecka to etap odkrywania i oswajania otaczającego świata. To również czas poznawania siebie. Otwierając przedszkole tworzyliśmy miejsce szczególne, bezpieczne a jednocześnie pozwalające uczyć się życia. Włożyliśmy ogrom pracy w przygotowanie budynku. Nasze pokoje są dostosowane do potrzeb małego człowieka, estetyczne i bezpieczne. Nasz obiekt jest także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Wysoko wyszkolona kadra czuwa nad prawidłowym zachowaniem i nauką dzieci. Stajemy na wysokości zadania jakie wymaga od nas zarówno plan dydaktyczny, potrzeby milusińskich jak i ich rodziców. Uczymy koleżeństwa, tolerancji, wrażliwości, zasad higieny i współpracy.
Wychodząc na przeciw współczesnym potrzebom uczymy także języka angielskiego w sposób przyjazny i intuicyjny. Dzięki temu dzieci przyswajają język naturalnie, jakby wychowywały się za granicą. Każdej nauce towarzyszy zabawa i odprężenie co widać w efektach pamięciowych.
Szczególną uwagę przykładamy do wyżywienia dzieci. Współpracujemy z profesjonalną firmą kateringową która posiada doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych. Kładziemy ogromny nacisk na zdrowe, świeże i ciekawe posiłki, uwzględniające diety elimentacyjne.

 

Dzieci są naszą przyszłością, dlatego dokładamy starań w ich wychowanie.

Zadbaj o zdrową przyszłość swojej pociechy