angielski-dzieci-trzcianka

Opieka dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat Trzcianka

Jednym zadań opieki przedszkolnej jest edukacja oraz wychowanie, a także przygotowanie dziecka do funkcjonowania w szkole i otaczającym go świecie.

Głównym zadaniem rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym jest zdobywanie wielu umiejętności. Właśnie w wieku 2,5 do 6 lat dziecko uczy się życia z rówieśnikami i otaczającym go światem. Doskonali swoje zdolności manualne i kondycje fizyczną.

Poprzez różne zajęcia ruchowe, edukacyjne, muzyczne oraz plastyczne rozwija swoją motorykę, zdolności poznawcze, słuch, mowę oraz sprawność manualne. Dodatkowo przedszkolak uczy się korzystać ze swojej wyobraźni, zaczyna odróżniać dobro od zła, a także odkrywa zasady funkcjonowania w społeczeństwie. Podczas etapu przedszkolnego u dziecka rozwija się także empatia. Zdobywanie powyższych umiejętności nie byłoby możliwe bez odpowiedniej kadry wychowawczej, która sprawuje opiekę dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Angielski dla dzieci Trzcianka

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://sloneczkotrzcianka.com.pl/

Angielski dla dzieci Trzcianka
Przygoda z przedszkolem często bywa stresująca dla dziecka, dlatego ważne jest jak nauczyciel wdroży małego przedszkolaka w przedszkolne życie. Dobra opieka przedszkolna to nie tylko troska o dziecko, ale także właściwa organizacja nauki oraz zabawy, dostosowanej do wieku i potrzeb malucha. Dziecko poprzez zabawy i zajęcia: edukacyjne, muzyczne, plastyczne, taneczne oraz językowe, poznaje otaczający go świat, odnajduje w sobie talenty i pasje oraz wyraża siebie.
Niepubliczne przedszkole Słoneczko, to placówka z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale wiemy, ze pierwsze lata dziecka to niekończący się etap odkrywania, poznawania i oswajania się z otaczającym go światem oraz czas poznawania siebie samego. Dlatego stworzyliśmy przedszkole przyjazne dla dzieci w wieku już od 2.5 roku do 6 lat. Cały nasz obiekt jest dostosowany do osób małych jak i niepełnosprawnych, dzięki czemu świadczymy usługi opieki dla dzieci w wieku od 2,5 do l lat w Trzciance. Nasza kadra jest wysoko wyszkolona i posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje, co jest dodatkowym atutem przy sprawowaniu opieki nad dziećmi i ich rozwojem wczesnych latach dzieciństwa. Poprzez zabawę uczymy dzieci koleżeństwa, tolerancji, zasad higieny, współpracy i życia z innymi w zgodzie. Dodatkowo prowadzimy zajęcia z języka angielskiego w każdej grupie wiekowej, co sprzyja w szybszemu przyswajaniu języka, ponieważ dzieci uczą się go najszybciej.

Zadbaj o zdrową przyszłość swojej pociechy