Centrum Helen Doron

Nasza placówka należy do międzynarodowej sieci szkół językowych Helen Doron. Język angielski w naszym przedszkolu to kursy Didi the Dragon oraz Polly the Collie obejmuję 4 lata edukacji językowej. Mali uczniowie mogą czerpać wiedzę z różnych form nauki, mając okazję do swobodnej ekspresji i samodzielnego odkrywania środków przekazu w postaci historyjek, muzyki, dramy, gier i wspólnych zabaw z rówieśnikami. Nasza metodyka, która oparta jest na badaniach i pedagogicznej praktyce, ukierunkowana jest na prawidłowy rozwój dziecka.

Nauczyciele Helen Doron są profesjonalistami wyszkolonymi tak, aby wspomóc młodych uczniów mądrymi wskazówkami, aktywnie im pomagać i motywować. Każdy z lektorów odbył szkolenie zakończone zdobyciem certyfikatu kursów Didi i Polly, który jest przepustką do stania się „najlepszymi z najlepszych” w świecie specjalistów wczesnej edukacji. Polly i Didi są typowymi programami dla przedszkoli. Wykorzystując muzykę, piosenki i wesołe opowiadania, skutecznie przybliżają maluchom język angielski – jego słownictwo jak i gramatykę. Pomagają dzieciom kształtować ważną życiową umiejętność, jaką jest komunikacja międzyludzka i rozwijają poczucie pewności siebie, dając pozytywny bodziec do pogłębiania nauki w późniejszych latach.

Program obejmuje cztery lata nauki:

• Didi the Dragon Yellow

• Didi the Dragon Green

• Polly the Collie Red

• Polly the Collie Blue

Szczegółowe informacje na temat programów języka angielskiego dla przedszkoli oraz materiały do pobrania znajdą Państwo na www.didiandpolly.pl

centrum Helen Doron